Do sprzedaży

Brak ofert nieruchomości.

Do wynajmu

Brak ofert nieruchomości.
Tu jesteś:
Strona głównaInwestycje › Bezdotykowa Myjnia Samoobsługowa EHRLE

SPRZEDANE

W 2010 roku zainwestowaliśmy w zupełnie nowy obszar biznesu - bezdotykową myjnię samoobsługową CARWASH. Wybraliśmy najlepszą firmę na rynku -- producenta myjni samochodowych EHRLE. Najlepszą, bo to jedyne myjnie w Europie, którym VDA - Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Samochodowego, przyznało certyfikat jakości i bezpieczeństwa mycia.

Nasz obiekt stanął przy ul. Gryfińskiej 111 w Szczecinie. Oddaliśmy do Waszej dyspozycji 6 stanowisk mycia i 4 stanowiska odkurzania. Wkrótce powstanie punkt mycia dla samochodów ciężarowych. Największym atutem myjni jest innowacyjna technologia mycia bezdotykowego przy użyciu mikroproszku Power Pearl Micro-Powder, która pozwala usunięcie szczególnie uciążliwych zabrudzeń i jest niezwykle bezpieczna dla lakieru.

Mycie samochodów w naszej myjni jest bardzo tanie i skuteczne. Samochód osobowy umyjemy już za 5 zł, choć znamy "specjalistów", którzy umyją auto za 3 zł. Wszystko zależy od Was. Myjecie na czas: 1 zł = 50 sek mycia, a od 22.00 do 06:00 mamy dla Was Happy Hours: 1 zł = 1 min.

Na miejscu gwarantujemy pomoc obsługi i automat do wymiany pieniędzy na drobne. Dla właścicieli firm, floty, a także prywatnych użytkowników przygotowaliśmy system płatności "klucz". Specjalny plastikowy klucz ładujemy impulsami (minutami mycia). Im więcej impulsów wykupicie, tym więcej dostaniecie gratis + wygoda + FV.

Myjnia czynna jest 24 h.

Zapraszamy Was i Wasze auta! Gwarantujemy czystą przyjemność mycia i niskie ceny!

Więcej informacji na temat myjni znajdą Państwo na stronie internetowej www. myjnia.pl.

!!WAŻNE!!
Działka o pow. 3200 m2 sąsiadująca z naszą myjnią jest na sprzedaż. To idealna nieruchomość pod inwestycję typu zakład mechaniki samochodowej lub samoobsługowa stacja benzynowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
www.index-nieruchomosci.pl/nieruchomosci
/4/10015/dzialka_inwestycyjna_idealna_pod_stacje_benzynowa_lub
_mechanike_samochodowa/

Zdjęcia

Wybrane oferty (pokaż wszystkie okazje)